strona główna | mapa strony | kontakt
Aktualności POKARM dla pszczó...
Dodano: 2021-05-12
(czytaj więcej)
DOTACJE !!!...
Dodano: 2018-03-02
(czytaj więcej)
WARROZA, naturaln...
Dodano: 2012-09-06
(czytaj więcej)
Jesteś 3193325
osobą na tej stronie
English Deutsch

O FirmieFirma „Stolarstwo-Tartacznictwo” Ryszarda Sułkowskiego jest jedną z największych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji ekologicznego, drewnianego sprzętu pszczelarskiego w Polsce oraz w Europie Zachodniej.

Podstawę zdobytej przez nią krajowej i międzynarodowej renomy stanowią: fachowość, ekologiczność produkcji, sprawność zarządzania i rzadko spotykana w tym sektorze gospodarki dynamika rozwoju.

UserImage


Siedziba firmy znajduje się w Bolkowie, który leży w południowo-zachodniej Polsce w woj. dolnośląskim w pow. jaworskim na Pogórzu Sudeckim, na przecięciu się drogi krajowej nr 5 i nr 3, 30km od replicas de relojes Jeleniej Góry i 30km od Wałbrzycha oraz 70km od Wrocławia. Nad Bolkowem góruje potężne średniowieczne zamczysko u stóp, którego repliche orologi przepływa rzeka Nysa Szalona.
UserImage


Działalność prowadzona jest od 1985 roku. Wysoka jakość wyrobów, uzyskana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wysokich kwalifikacji naszych pracowników sprawiła, że staliśmy się znaczącym producentem w branży pszczelarskiej. Zostało to poparte współpracą z firmami zarówno w kraju jak i za granicą.

Od początku istnienia, firma systematycznie aktualizuje ofertę o nowe produkty spełniające wymagania i oczekiwania wszystkich klientów, dopasowując się do nowych rozwiązań technicznych i technologicznych zgodnie z sugestiami mającymi swe źródło u naszych krajowych i zagranicznych partnerów biznesowych.

Podstawowa produkcja firmy „Stolarstwo-Tartacznictwo” Ryszarda Sułkowskiego obejmuje drewniany sprzęt pszczelarski tj.: ule, ule ozdobne, ramki pszczele, rojnice/transportówki, podkarmiaczki, poławiacze pyłku, topiarki słoneczne oraz ekologiczne paliwo do podkurzacza itp., wykonane z wysokiej jakości drewna iglastego i liściastego.
UserImage


Strażnikiem marki jest Ryszard Sułkowski -  właściciel firmy, pszczelarz z wykształcenia i zamiłowania, absolwent Państwowego Technikum Drzewnego w Sobieszowie k. Jeleniej Góry; Wiceprezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego w latach 2004-2008.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Zapraszamy do odwiedzin i współpracy.

Firma Ryszarda Sułkowskiego może pochwalić się takimi osiągnięciami jak:  

- W 2019 r. Wyróżniony jako doskonały produkt przez polski portal rabatowy "nowerabaty.pl"

- W 2016 r. WZOROWY AGROPRZEDSIĘBIORCA RP 2016 - Honorowe Odznaczenie "Zasłużony dla Rolnictwa"

• W 2005 r. wyróżnienie w kategorii „Ekologia”, w plebiscycie Czytelników „Przeglądu Technicznego” o tytuł „Złotego Inżyniera 2005”.

• W 2002 r. laureat konkursu AgroLiga 2002 jako Mistrz Dolnego Śląska oraz Wicemistrz Krajowy w kat. „Firma”.

• W 1990 r. przyznanie międzynarodowej nagrody eksportera za wysoką jakość wyrobu pt. „Łuk Złotej Gwiazdy”. Zaszczyt ten potwierdził, iż wyroby tego zakładu charakteryzują się jakością zgodną z zachodnioeuropejskimi normami.


www.sulkowski.com.pl